Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Başkanın Mesajı

Çok değerli üyelerimiz, kuruluşundan bu güne kadar yönetim kurulu üyesi olduğum Bostancık köyü eğitim kültür ve yardımlaşma derneğimizin 27.-02.2011 itibari ile bana layık gördüğünüz başkanlık görevini yürütmekteyim.

Derneğimizin, başta kurucu başkanı Yılmaz YILDIRIM olmak üzere, kurucu yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve üye olarak bizlerle birlikte derneğimize katkıda bulunmuş olanları saygıyla, ebediyete intikal etmiş değerli dernek yönetim kurulu arkadaşlarımızı ve üyelerimizi ise rahmetle anıyorum. Emek verip bizlere emanet etikleri bu derneğimiz için onlara teşekkürü bir borç biliyorum.

Dernekler, sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Onları yaşatmak büyük enerji ve özveri ister. Yönetime seçilenler; birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, kültürel varlıkları ortaya çıkarıp yaşatmayı ve geliştirmeyi amaçlarlar. Üyeler ile hemşerilerimiz arasında iletişim ağı kurarlar. Projeler üretirler ve hayata geçirmeye çalışırlar. Görev üstlenenlerin gücü, kuvveti ve enerjisi dernek üyeleridir. Üyeler olmadan dernek yaşamaz, yaşatılamaz. Derneğimizde, siz üyelerimizden güç alarak hedeflerini gerçekleştirecektir. Bütün üye ve hayırsever hemşerilerimiz; gelin dostlar, bir ve beraber olalım. Zoru kolay kılalım. Birlikten kuvvet doğacağı inancı ile sizlere en içten dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Vedat KILIÇ

BOSDER Yönetim Kurulu Başkanı

Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.

Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
Manşet

Bostancı Köyü Derneği Tekrardan Vedat ..

tüm yazıları için tıklayın...

Bostancık 2017 Vadi Futbol Turnuvasına..

tüm yazıları için tıklayın...
Anket